Sevilla lampa wisząca 10xG9 czarny chrom/ dymiony 6214-1010
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 10 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu(połysk). Lampa "SEVILLA" w kolorze czarnego chromu charakteryzuje się kulistymi i dymionymi kloszami. To eleganckie wykończenie dodaje wnętrzu luksusowego charakteru i doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 34,6 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom (połysk) |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 