Sharp lampa sufitowa (spot) 4xGU10 biała 817100431
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone kolorze białym matowym. W komplecie wymienne pierścienie w kolorze złotym i białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 64 cm x 8,5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 