Silva kinkiet 1xE27 czarny/grafitowy K-5757
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kolorze grafitowym. Dzięki czarnej metalowej konstrukcji i grafitowemu, ryflowanemu kloszowi, lampa wprowadza do wnętrza ciepłe, rozproszone światło, które nadaje przytulny charakter każdemu pomieszczeniu. Idealnie pasuje do salonu, sypialni, korytarza czy holu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 