Silvam D65 LED lampa wisząca 1-punktowa AZ2699
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym, elementy drewniane w kolorze naturalnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 65 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | drewno (kolor naturalny) |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, drewno |


by 