Silver Ball 25 lampa wisząca 1-punktowa AZ0733
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa doskonale wpisze się w pomieszczenia w stylu nowoczesnym oraz glamour.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,7 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 