Silver Ball lampa wisząca 3-punktowa AZ4750
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w dwóch różnych wymiarach (18 cm i 24 cm). Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa doskonale wpisze się w pomieszczenia w stylu nowoczesnym oraz glamour.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm (2 szt.), 24 cm (1 szt.) |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany + przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 