Sintra kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xE27/IP44 czarny R26459132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykonane ze stali szlachetnej w kolorze czarnym matowym. Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 