Sitro lampa wisząca listwa 3xE14 czarna-bursztyn 62565
towar niedostępny
Opis
Wisząca lampa o nowoczesnym designie. Wykończona w większości w kolorze czarnym. Szklany klosz w bursztynowym odcieniu dodaje jej lekkości oraz niezwykłej elegancji. Lampę można skracać.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 15 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 