Solar lampa sufitowa 1-punktowa czarna/grafitowa 1128/1
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze grafitowym. Lampa jest wykonana z metalu malowanego proszkowo w kolorze czarnym. Lampy SOLAR idealnie wpasują się do praktycznie każdego wnętrza, gdyż ich delikatna i przyjazna dla oka forma nie zakłóci zarówno klasycznego jak i nowoczesnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 43 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 