Solar lampa sufitowa E14 mokka biały 1687/1
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym (mokka). Jej zwarta, zbalansowana konstrukcja zapewnia miękkie, wielokierunkowe oświetlenie, co czyni ją idealnym nowoczesnym wyborem do salonów z niskim sufitem, stylowych sypialni lub współczesnych przedpokojów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 43 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy (mokka) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, szkło |


by 