Solaris S lampa sufitowa 1-punktowa biała/złota 40611
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z kloszem z kompozytu mineralnego wykończona w kolorze białym ze złotym wnętrzem. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu i charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33/32 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, kompozyt mineralny |


by 