Sonda S LED kinkiet elewacyjny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED zasilanym poprzez panel solarny. Posiada wbudowany czujnik zmierzchu z czujnikiem ruchu. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła - zasięg czujnika ruchu max. 8 metrów. Światło pozostanie włączone przez około 30 sek. Lampa włącza się automatycznie gdy zapadnie zmrok. Działa w zimę oraz w dni pochmurne, kiedy nie ma zbyt wiele słońca. Oprawa posiada jeden wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2200 mAh. Maksymalna długość świecenia wynosi około 8 godzin. Czas ładowania akumulatora poprzez panel solarny w pełnym słońcu wynosi 6-8 godzin.
Uwaga !!!- przy pierwszym uruchomieniu należy przytrzymać wciśnięty przełącznik z przodu oprawy tuż przy czujniku ruchu przez około 4-5 sekund po zmierzchu, oprawa zacznie świecić. Wtedy można korzystać z trybów działania opisanych poniżej.
Z przodu oprawy znajduje się przełącznik z trzema trybami, każde naciśnięcie przełącznika ustawia inny tryb (każdy tryb działa po zadziałaniu czujnika zmierzchu):
tryb 1 - lampa świeci z pełną mocą przez 30 s. tylko po wykryciu ruchu,
tryb 2 - lampa żarzy (około 70% pełnej jasności) i rozświetla się po wykryciu ruchu przez 30 s i ponownie wraca w tryb żarzenia,
tryb 3 - żarzenie lampy do rozładowania (około 50% pełnej jasności).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator Li-ion 2200 mAh/3,7 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Strumień świetlny | max. 600 lm |
| Barwa światła LED | 6000K (zimna biała) |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 16,5 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 