Sophia kinkiet 1xE14 biały TK11587
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Charakterystyczny klosz z delikatnym, pionowym ryflowaniem w ciepłym odcieniu, subtelnie rozpraszają światło. Sophia Cognac doskonale sprawdzi się w salonach, jadalniach, sypialniach, a także w aranżacjach komercyjnych, nadając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 