Sophia lampa wisząca biała 3xE14 TK11592
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Charakterystyczne klosze z delikatnym, pionowym ryflowaniem w ciepłym odcieniu, subtelnie rozpraszają światło. Stylowe detale w kolorze złotym i elementy w tonacji przydymionego szkła dodają całości elegancji oraz szlachetności. Możliwość regulowania wysokości. Sophia doskonale sprawdzi się w salonach, jadalniach, sypialniach, a także w aranżacjach komercyjnych, nadając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 41 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,54 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 