Stamp Spider lampa wisząca 2xG9 + 3xGX53 czarna 41256
towar niedostępny
Opis
Nowoczesne rozwiązanie i połączenie 2 lamp w jednym czyli trzech lamp wiszących z metalowymi kloszami i dwóch reflektorków z możliwością regulowania położenia źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości zwisów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 + GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | G9-3 W GX53-12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 50 cm x 15 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | zwis 14 cm, reflektor 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | zwis 8 cm , reflektor 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 