Stilo lampa sufitowa 3xGX53 czarna 1449/3
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa nadaje się zarazem do nowoczesnego jak i loftowego wnętrza, któremu nada wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 13 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 