Stockholm żyrandol 6-punktowy P06636BK AU
towar niedostępny
Opis
Żyrandol z białymi materiałowymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym. Części korpusu lampy posiada nieregularne "wgniecenia" tzw. efekt młotkowania nadając produktowi wielowymiarowości. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 71 cm |
| Wysokość | 154 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 34 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 