Sulta 220 kinkiet LED 3W/4000K biały
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Całość lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła (całe ramię jest giętkie). Lampa posiada wbudowany włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 30° |
| Strumień świetlny | 194 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | max. 51 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 