Sun M kinkiet 1xE27 złoty ST-FB230946-D35
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Podstawa metalowa wykończona w kolorze złotym. Kinkiet nada naszemu wnętrzu niespotykanego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 