Tango lampa wisząca 5-punktowa multikolor 28265
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa wykonana z metalu z kolorach niebieskim, czerwonym, żółtym i pomarańczowym . Lampa idealnie pasuje do dziecięcych pokoi, ciekawa forma sprawi, że wnętrze stanie się wyjątkowe. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub trzy lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 39 cm |
| Kolor konstrukcji | multikolor |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 