Tau LED kinkiet 1-punktowy złoty MOD166WL-L12G3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze złotym. Dwa rodzaje dyfuzora – rura silikonowa i bardzo mocny skrętek (nie żółknie z upływem czasu, ma wysoką wytrzymałość). Miękkie, równomierne świecenie dzięki wysokiej gęstości diod LED. Temperatura barwowa 3000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 260 stopni |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 16,7 cm |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 84,4 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 