Taylor kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy z czujnikiem ruchu czarny 09831/02/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła. Posiada wbudowany czujnik ruchu. Elementy metalowe wykonano z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym.
- zasięg wykrywania ruchu: 0-8 metrów, strefa wykrywania ruchu: 100 stopni
- regulacja czasu świecenia: od 5 s. do 8 min.
- regulacja zakresu natężenia światła na zewnątrz od której czujnik zaczyna działać: 10-2000 Lx.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,3 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 1,18 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Czujnik ruchu | tak |


by 