Tecno lampa wisząca 1xGU10 biała PND-37492-1-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z aluminiowym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 5,8 cm x 5,8 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały piaskowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, aluminium |


by 