Tesoro kinkiet LED 15W 4000K chrom ML1054
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Ciekawa forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 30 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 