Tokio lampa sufitowa (spot) 1xGU10 czarna LP-787/1WS BK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z możliwością regulacji położenia źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ponadto, obudowa ta z zewnątrz jest falista, dzięki czemu reflektor nie jest banalny, tylko wręcz przeciwnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6,3 cm |
| Wysokość | 11,6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 