Tokyo lampa podłogowa 1-punktowa sosna/czarna 5298
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 1 punktowa z materiałowym abażurem na drewnianym trójnogu. Lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, które dzięki niej stanie się przytulne i ciepłe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 148 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor sosna) |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, drewno, materiał, tworzywo sztuczne |


by 