Top lampa sufitowa (spot) 1xGU10 czarna/złota 6088
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Możliwość montażu bezpośrednio na suficie lub i na ścianie. Rodzina lamp TOP to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie |


by 