Top lampa sufitowa (spot) 8xGU10 biała 6879
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 8 punktowa z metalowymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 170 cm x 18 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 