Tori SL1 lampa sufitowa (spot) 1-punktowa biała/złota 20014-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z regulowanym położeniem źródła światła (regulacja w płaszczyźnie góra-dół) w kolorze białym (wewnętrzna strona w kolorze złotym).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 19,8 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 