Tori SL3 lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna 20016-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z regulowanym położeniem źródła światła (regulacja w płaszczyźnie góra-dół) w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 12,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal |


by 