Torus lampa sufitowa 3xE27 czarna 62528
towar niedostępny
Opis
Prostota i nowoczesność to cechy charakterystyczne dla lampy Torus. Wykonana z czarnego metalu, doskonale się sprawdzi w nowoczesnych pomieszczeniach. Jej wysokość sprawi że będzie dobrze wyglądać w niskich pomieszczeniach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 90 cm x 22 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 