Toulon kinkiet 2xLED 30W czarny złoty 4044-304M
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Ten piękny kinkiet z serii TOULON będzie idealnym dodatkiem do Twojego wnętrza. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewni nie tylko piękny wygląd, ale także trwałość i funkcjonalność. Kolor: Czarny matowy połączony ze złotym. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 3400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm x 40 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |


by 