Trevo lampa wisząca 6-punktowa biała 1104K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z metalowymi kloszami w kształcie rurek. Całość lampy wykończona w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (zwężana fi 35mm) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 126 cm x 10 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3,7 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 