Tricia lampa sufitowa 1-punktowa biała 79187/01/31
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 