Tumbes lampa wisząca 1xLED 83W biała LE44472
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym akrylem. Tumbes to ciekawa designerska lampa wisząca w kolorze białym, nada się idealnie do jadalni lub salonu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 83W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 4847 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 102 cm x 80 cm |
| Wysokość | 204 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 