Twingo kinkiet 1xE27 chrom biały 1406
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet 1 punktowy z materiałowym abażurem w kolorze szarym. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie i w kolorze białym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Waga | 0,62 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom + biały |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |


by 