Valentina lampa wisząca 4xE14 oksydowany brąz FE-VALENTINA4
towar niedostępny
Opis
Kolekcja oświetlenia Valentina firmy Feiss czerpie inspirację z klasycznego wzornictwa przełomu XIX i XX wieku. Cienkie ramiona oprawy zostały wykończone w kolorze oksydowanego brązu - postarzanego brązu ( proces polegający na pokryciu powierzchni metali cieniutką warstwą tlenków - kolor jest miejscami ciemniejszy) . Całość zdobią przeźroczyste, elementy z kryształowego szkła, dodając tej serii jeszcze więcej elegancji. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 41 cm |
| Wysokość | 207,6 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 53,3 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | postarzany brąz |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal, szkło kryształowe K9 |


by 