Vaso 1 lampa wisząca LED 4W 3000K złota/bursztynowy ML1399
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany, cieniowany ku dołowi kolor jest coraz bardziej przeźroczysty. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampę można dostosować do różnych przestrzeni – od jadalni po salony czy gabinety.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 388 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 26 cm - 146 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 