Vaso lampa sufitowa LED 12W 3000K biała ML1413
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany, cieniowany ku dołowi kolor jest coraz bardziej przeźroczysty. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampę można dostosować do różnych przestrzeni – od jadalni po salony czy gabinety.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1131 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 42 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 