Vaso lampa wisząca LED 15W 3000K czarna/dymiony ML1407
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany, cieniowany ku dołowi kolor jest coraz bardziej przeźroczysty. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampę można dostosować do różnych przestrzeni – od jadalni po salony czy gabinety.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1689 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 89 cm |
| Wysokość | 36 cm - 152 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 