Vento lampa sufitowa 4xE27 antracyt 1135
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z metalowym kloszem w kolorze antracytowym. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze nadając mu wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt + chrom |
| Kolor klosza / abażura | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 