Vestari lampa podłogowa 3xE14 czarna/bursztynowa DL313417000
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa 3 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Różne kształty trzech kloszy oraz kompozycja metalu i szkła tworzą piękną i niepowtarzalną atmosferę świetlną, która nadaje Twojemu salonowi nowoczesny akcent. Wyłącznik nożny w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 71,5 cm x 68 cm |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 30 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9,7 cm, 18,4cm, 15,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19,5 cm, 14 cm, 18 cm |
| Waga | 11 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 