Vestari lampa wisząca 6xE14 czarna/bursztynowa DL613317000
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 94 cm x 34,5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 27,5 cm, 26,5 cm, 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm, 18 cm, 19,5 cm |
| Waga | 5,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 