Violet lampa sufitowa 3-punktowa biała 7958
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z materiałowym abażurem przysłoniętym od spodu tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 