Volturno H200 lampa stojąca ogrodowa 3xE27 antyczna rdza 405960328
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 3 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antycznej rdzy. Korpus wyposażony w przeszklenie pozwala na rozproszenie światła na dużej powierzchni we wszystkich kierunkach, zapewnia bezpieczeństwo i tworzy nastrojową atmosferę. Unikalny design tej lampy zewnętrznej przyciąga wzrok i tworzy wyjątkowe akcenty świetlne w ogrodzie lub na podjeździe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP23 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 59 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Waga | 6,7 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczna rdza |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 