Waco LED D49,5 plafon 1-punktowy biały 627415031
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Za pomocą przełącznika na lampie można ustawić barwę światła: 2300K (bardzo ciepła biała), 3000K (ciepła biała), 4000K (neutralna biała). Możliwość bezstopniowego przyciemniania za pomocą zewnętrznego tradycyjnego sterownika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 53W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, bezstopniowe ściemnianie za pomocą ściemniacza zewnętrznego |
| Strumień świetlny | 6200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 49,5 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie. 5 lat gwarancji na diody LED |


by 