Wallace lampa wisząca 1xLED 29W CCT beżowa 347910143
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła. Regulacja wysokości bez przeciwwagi. Wysokość oprawy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 29W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 112,5 x 9 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 