Wallace lampa wisząca 1xLED 29W CCT czarna 347910132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła. Regulacja wysokości bez przeciwwagi. Wysokość oprawy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 29W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 112,5 x 9 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 