Xena lampa podłogowa 1-punktowa mosiądz F0055
towar niedostępny
Opis
Lampa podłogowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowy wykończone w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| Długość x szerokość | 60 cm x 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 