Żarówka LED Globe G125 clear E27/8W/2700K ciepła biała
towar niedostępny
Opis
UWAGA: żarówka sprzedawana tylko w zestawie po 3 szt. (podana cena na stronie to cena za 1 szt.)
wpisanie 3 i kliknięcie na przycisk "dodaj do koszyka" powoduje dodanie 3 szt. żarówek do koszyka,
wpisanie 6 i kliknięcie na przycisk "dodaj do koszyka" powoduje dodanie 6 szt. żarówek do koszyka,
itd. .......
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Żywotność | 17 000 h |
| Zasilanie/napięcie | 230V |
| Typ trzonka | E27 (duży gwint) |
| Moc | 8W |
| Kąt świecenia | 270° |
| Odpowiednik mocy | 70W |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Barwa światła | 2700K (ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Długość | 17,5 cm |
| Średnica maksymalna | 12,5 cm |
| Gwarancja producenta | 2 lata |


by 